Gdzie kupić iPhone 13 Pro? Sprawdź dostępność modeli iPhone 11, 12 Pro i kiedy kolejne będą dostępne

Każdy entuzjasta nowych technologii z niecierpliwością oczekuje na premierę kolejnych modeli iPhone’a. Szczególnie, że iPhone 13 Pro z każdym dniem staje się coraz bardziej dostępny na rynku. Również wiele osób szuka informacji na temat innych modeli, takich jak iPhone 11 czy iPhone 12 Pro. W tym artykule postaramy się przyjrzeć, gdzie dostępne są poszczególne modele i jak śledzić informacje o ich dostępności.

Gdzie kupić iPhone 13 Pro?

A więc, interesuje cię iPhone 13 Pro – gdzie dostępny, prawda? Cóż, mam dla ciebie dobre wiadomości! Otóż, iPhone 13 Pro jako nowy model znajdujący się na rynku, posiada wiele miejsc, w których możemy go kupić. Najbardziej popularne z nich to autoryzowane punkty sprzedaży Apple, na przykład iSpot czy MediaMarkt. Oczywiście warto też sprawdzić dostępność w sieciach komórkowych takich jak T-Mobile, Orange, Plus czy Play. A jak już poznamy przyszłe wydania iPhone’a, to zaraz będą dostępne.

iPhone 11 – Gdzie go kupić?

Skoro poruszamy temat iPhone 11 – gdzie dostępny, to warto wspomnieć, że niektóre sklepy nadal mogą go posiadać, chociaż coraz trudniej ten model znaleźć w sprzedaży. Sugeruję sprawdzić dostępność w autoryzowanych punktach Apple, takich jak iSpot, również mają go czasemMediaMarkt czy Euro RTV AGD.

iPhone 12 Pro – Czy to miejsce wciąż go ma?

Jeśli chodzi o miejscówki z iPhone 12 Pro – gdzie dostępny, to sytuacja jest bardzo zbliżona do modelu iPhone 11. Warto poszukać w autoryzowanych punktach sprzedaży Apple, albo w sieciach komórkowych. Wartościowe do zapytania urządzenia oddziałów sieci komórkowych są wtedy Orange, Plus czy Play. Wszystkie umieją być łaskawe w sprzedaży starszych modeli iPhone’a.

kiedy będzie dostępny iPhone 13 Pro?

Jeśli zastanawiasz się: iPhone 13 Pro kiedy dostępny, to odpowiedź jest – teraz! Tak, dobrze przeczytałeś, bowiem ten model jest już dostępny na rynku. Premiera odbyła się w 2021 roku, a dostępność różnych miejscówkach, zarówno w autoryzowanych punktach sprzedaży, jak i sieciach komórkowych sprawia, że bez problemu możemy go zdobyć.

iPhone 13 Pro – gdzie jeszcze może być dostępny?

iPhone 13 Pro gdzie jest dostępny oprócz wspomnianych wcześniej miejscówkach? Otóż warto sprawdzić różne lokalne sklepy ze sprzętem elektronicznym, które choć nie zawsze są autoryzowanymi punktami sprzedaży Apple, to czasami mają na swojej ofercie także nieco starsze modele iPhone’a. Oprócz tego, witryny na których użytkownicy wystawiają swoje używane telefony na sprzedaż biorą pod uwagę na przykład OLX czy Allegro.

Warto także sprawdzić czy Apple nie ma akurat promocji na różne modele iPhone’a, które z pewnością mogą skłonić nas do zakupu. Broniąc się przed fałszywkami, pamiętajmy o sprawdzaniu oryginalności produktów, na przykład poprzez numer seryjny.

Smartfony Apple – miejscówki znalezienia modeli iPhone

Jeśli interesują Cię iPhone’y, przede wszystkim ich dostępność, to mamy dla Ciebie kilka inspirujących informacji na ten temat. iPhone 13 Pro jest już dostępny, a złapać go można w autoryzowanych punktach sprzedaży Apple (np. iSpot, MediaMarkt) oraz sieciach komórkowych (T-Mobile, Orange, Plus, Play). W przypadku starszych modeli jak iPhone 11 czy iPhone 12 Pro, warto również sprawdzić tamte punkty, czasem bywają dostępne. W regionach Polski może warto jeszcze zapytać się o te modele w lokalnych sklepach ze sprzętem elektronicznym oraz przeszukiwać serwisy ogłoszeniowe takie jak OLX czy Allegro. Zapidajmy się wszakże o cenę, bo naprowadza ona na rożne promocje, których prowadzi Apple.

Total
0
Shares
Prev
Poradnik czyszczenia telefonu: Jak usunąć śmieci, hakera, szpiega i zdjęcia z pamięci urządzenia

Poradnik czyszczenia telefonu: Jak usunąć śmieci, hakera, szpiega i zdjęcia z pamięci urządzenia

Czasami nasze telefony zaczynają działać wolniej, pojawiają się na nich

Next
Gdzie kupić iPhone 13 Pro? Poradnik dla poszukiwaczy najlepszych ofert

Gdzie kupić iPhone 13 Pro? Poradnik dla poszukiwaczy najlepszych ofert

Zakup iPhone’a 13 Pro to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli chcemy

Inne, polecane artykuły w serwisie